Balžeko Teniso Akademija

 

 

Balžeko teniso akademija įkurta Aivarui Balžekui atminti

Aivaras Balžekas – daugkartinis Lietuvos čempionas, Tarptautinių turnyrų nugalėtojas ir prizininkas “Australian Open”, “Wimbledon” bei “Roland Garros” dalyvis. 2005 metais tragiškai žuvo Jungtinėse Amerikos Valstijose. Treneris Remigijus Balžekas.

 

Siekiame suteikti jaukią ir kokybišką infrastruktūrą ir programą vaikų ir suaugusiųjų teniso mėgėjų įgūdžių tobulinimui. O taip pat būti teniso profesionalų kalve Lietuvoje ir tramplynu akademijos sportininkams į pasaulio profesionalų bendruomenę.

Mus veda į priekį: noras ir užsidegimas, darbas ir disciplina, draugystė ir pagarba.

 

Treniravimo metodika

Daugybę metų ugdant Ričardą Berankį ir kitus sportininkus, Remigijus Balžekas išgrynino treniravimo metodiką, kuri taikoma kasdien Balžeko teniso akademijoje. Teniso technika bei taktika diegiama per žaidimu paremtą mokymą (game based approach). Šiuolaikinis tenisas greitėja, taškai trumpėja, o žaidimo pradžia – padavimas ir priėmimas – vaidina labai svarbų vaidmenį žaidimo vystymuisi. Žaidėjai turi būti pasirengę sprendimus priimti greičiau.

 

Mūsų sportininkų grupėse treniruojasi 2-4 vaikai. Kitose grupėse – ne daugiau 6 vaikų.

 

Įdomūs faktai

  • Esame vieno geriausių pasaulio tenisininkų Rafa Nadal akademijos atstovai Baltijos šalims.
  • Turime unikalią akademijos autobusiuko paslaugą, kurios pagalba galime atsivežti vaikučius iš tam tikrų vietų Vilniaus mieste.
  • Esame išugdę visų laikų geriausią Lietuvos tenisininką Ričardą Berankį. Jaunių pasaulio reitinge Ričardas Berankis užėmė 1-ąją vietą, Akvilė Paražinskaitė – 19-ąją, o Aivaras Balžekas – 38-ąją. Tai yra trys geriausi rezultatai Lietuvos istorijoje. Visi trys žaidėjai buvo treniruojami Remigijaus ir Arūno Balžekų.
  • Akademijos auklėtiniams mėgstame organizuoti žygius, šventes, edukacinius, kūrybinius bei pramoginius renginius.
  • Vaikus iš socialiai remtinų šeimų nemokamai mokome teniso ir fizinio parengimo.

 

Trenerių kolektyvas

Viena mūsų akademijos stiprybių - musu treneriai. Susipažinkite ne tik su mūsų trenerių patirtimi, bet ir su tuo, ką jie mėgsta veikti laisvalaikiu spustelėdami čia.